LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do futej sërish në Big Brother VIP?/ Ja si përgjigjet Beniada Nishani

2022-12-05 09:21:00, Lifestyle CNA

A do futej sërish në Big Brother VIP?/ Ja si përgjigjet Beniada

Beniada Nishani është një nga personazhet më të dashur nga publiku. Që pas daljes nga shtëpia më ë famshme në Shqipëri, ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes dhe publiku ka kuriozitet të vazhdueshëm për jetën e saj private dhe planet apo dhe për mendimet e saj për çështje të caktuara.

Së fundmi ajo ka treguar në “E Diell”, se “Big Brother VIP”, ka qënë një ndër eksperiencat më të bukura të jetës së saj.

 “Ka qenë mendoj eksperienca më e bukur e jetës time. Nuk krahasohet me asnjë eksperiencë tjetër. Disi edhe na mungon. Tani që mendoj se do të fillojë Big Brother 2, them sikur të isha futur akoma edhe një herë, vetëm për disa ditë”, u shpreh ajo.

Më tej gjatë një interviste në “Why Not”, Beniada ka treguar se çfarë ka bërë me lekët që ka marrë nga Big Brother.

 “I mora i mora. Patjetër. Shumë korrekt. Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë”, tha Beniada.

Më tej ajo ka folur edhe për raportin e saj me Einxhelin, dhe reagoi edhe për komentet që Einxhel kishte bërë në të njëjtin program.

 "Now beyond the jokes I had seen this part. I have tried not to comment because sometimes one gets hurt over the little things, for a word. It was a beautiful company and we were 2 chicks against many others. I said that I tried to be careful, I answer you. In addition, I had a lot of friends. Sometimes these things go wrong. Sometimes in society, people get wasted because of some misunderstandings. But the most beautiful thing is when people talk face to face. I wish her a good pregnancy and I am sure that in the future things will change", she concluded. /CNA.al

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga