LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Cape i bordello, degenerate, terrible"/ Followers explode against the new show on Top Channel

2022-07-25 12:05:00, Lifestyle CNA
"Cape i bordello, degenerate, terrible"/ Followers explode against the
View from the last episode of the show "Cape of Temptation"

A few days ago, a new program, Cape of Temptations, started on the Top Channel screen, where 10 characters, young boys and girls, are in the center of attention. As it was already known, these 10 characters, some of them former competitors of Match, such as Fation Kuqari, Atdhe Xharavina and Efi Dhedhes, will live with each other for 20 days.  

The first episode of this show was broadcast on July 22, Friday, at 21:00.

Teksa të gjithë ishin kuriozë të shihnin për çfarë programi bëhej fjalë dhe cilët do të ishin personazhet që do të merrnin pjesë, ajo çfarë u pa ishte  një zhgënjim për opinionin publik.

"Cape i bordello, degenerate, terrible"/ Followers explode against the

Ndjekës dhe komentues të ndryshëm në rrjetet sociale e kanë quajtur një emision të degjeneruar që nuk transmeton asgjë edukuese për të rinjtë.

Vajza që prezantoheshin gjysmë të zhveshura, me rroba banjo dhe lëvizje provokative, apo djem që në takim të parë me vajzat, erdhën me prezervativ.

Gjithçka u transmetua duket se ka lënë një shije shumë të keqe tek ndjekësit, të cilët  kanë vërshuar me komente në rrjetet sociale , ku ndryshe Kepin e Tundimeve ,e kanë quajtur një emision  “porno.

“Në orën 21? jeni bo televizion porno”, shkruhet në njërin prej komenteve.

“Pornchanel vejeni emrin”, vijon një tjetër.

"Moreover, degenerate shows for the Albanian mentality and the schedule when it is set to appear. You were good until you match. It was chewed....what about this?????", is another comment on the Instagram page with the name of the show.

"Cape Bordello, Terrible! Total degeneracy! Anti-value! Shows without messages and destructive to the new generation.

Shameless, unprecedented degeneration ... full program", are some other comments.

Moreover, in the following gallery you will find some of the comments./ AE-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kepi i Tundimeme (@kepiitundimeme.tch)

 

Lajmet e fundit nga