LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm me Einxhel Shkirën/

2022-11-27 15:44:00, Lifestyle CNA

Kejvina Kthella flet për sherrin e bujshëm me Einxhel Shkirën/

Kejvina Kthella ka folur për herë të parë për sherrin e shumëpërfolur të disa viteve më parë me Einxhel Shkirën.

Bëhet fjalë për një sherr që ka ndodhur në vitin 2019, ku Kejvina dhe Oriola Marashi u konfliktuan fizikisht me moderatoren.

Aso kohe raportohej se ato kishin shkuar poshtë shtëpisë së Einxhel për t’u sqaruar për një ccështje, por situate kishte agravuar deri në konflikt fizik.

Së fundmi Kejvina ka folur për këtë ngjarje, në një intervistë në “D-Night”, ku ka mohuar zërat e atëhershëm, ku thuhej se sherri kishte ndodhur për një djalë.

Moreover, Kejvina said that there is nothing with Angel, and he would not even have a problem if they fix the relationship.

 "It's not like there was anything. Total nonsense, nothing important. It has nothing to do with what has been said about men. I have expressed this before. It has happened to all of us that at some point we wanted to break up the relationship.

Maybe we thought she did something to make us look bad, she thought the same thing. I don't have a problem at all with fixing the relationship, I forgot about that, I believe Angel did too. She is enjoying her life and I am glad that she is well and happy", said Kejvina. /CNA.al

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

Lajmet e fundit nga