LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Some time after the news about the romance with the basketball player/ "Becomes alive" Eneda Tarifa

2022-11-25 14:35:00, Lifestyle CNA
Some time after the news about the romance with the basketball player/
Eneda Tariff

For a long time, Eneda Tarifa has been in the center of attention because of a romance. It had been disconnected from the music market for some time, but also from social networks, and finally "it came alive".

After so many days of media "noise", she has chosen to make a post on Instagram where she writes "Long time no see".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

Where has Eneda been?

In the photo published a while ago, she looked quite happy next to a mysterious man, whose identity was soon revealed.

Mashkulli që i ka rrëmbuyer zemrën këngëtares është Genti Lasku, me profesion basketbollist, por që ka qënë i angazhuar edhe në politikë, nën siglën e partisë “Bindja Demokratike”.

Kujtojmë se në vitin 2021, Astrit Patozi e ka prezantuar atë si kandidat për deputet në zgjedhjet parlamentare.

“Genti Lasku, një kampion race në ekipin e Tiranës. Ai ka një vizion të qartë politik dhe eksperiencën e duhur në administratën publike dhe në sipërmarrjen privat për të nisur një rrugëtim të ri.

Sekretar i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare të Shpëtimit të Jetës në Ujë, Genti mendon se sot ka ardhur dita të angazhohet fort në funksion të projektit tonë, që synon mbi të gjitha ndryshimin e ambientit politik në Shqipëri.

Honored and proud that in this beautiful challenge we have a champion like Genti in the front line of attack", - these were the words of the chairman of the party, Astrit Patozi, for his candidate during the presentation a year ago. /CNA.al

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga