LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Let there be neither Ilir nor Donald in BBV2"/ Arbana shows the reason

2022-11-25 12:16:00, Lifestyle CNA

"Let there be neither Ilir nor Donald in BBV2"/ Arbana shows the

Arbana Osmani will be the moderator of Big Brother Albania again, since the public has been used to her figure in this format for years, so that people can't imagine "Big" without her.

The following morning, she was invited to the "Wake Up" program, where she revealed some details from the second edition of Big Brother.

She confirmed that the public will spend Christmas in the Big Brother house. But she had a "concern", as she would not want this edition to have an "Illyrian" and a "Donald".

Excerpt from the interview:

When will "Big Brother VIP 2" start?

Do të nisë brenda këtij viti. Është përzgjedhur kasti. Kemi kërkuar personazhe dhe karaktere që njerëzit të afeksionohen pas tyre. Edhe në edicionin e parë, publiku e ndiqte sepse u pëlqenin personazhet, jo skandalet. Ndryshe nga viti i kaluar janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë, nga viti që shkoi. Kemi gati një edicion të ri me një kast të shkëlqyer që mbase do t’i lënë në hije ata të edicionit të kaluar.

Cili mendon se ka qenë suksesi i edicionit të kaluar të “Big Brother VIP”?

Çdo personazh është trajtuar me dinjitet. Janë theksuar pikat e tyre të forta. Të gjithë ata janë shfaqur në një mënyrë që publiku nuk e kishte njohur. Janë trajtuar me shumë kujdes, ka qenë një edicion që shihej me kuriozitet nga të gjithë.

Çfarë ishte që ty të pëlqeu nga edicioni i parë?

Mendoj se çdo personazh aty brenda është trajtuar mirë, me dinjitet, nuk është shfrytëzuar absolutisht asnjë pikë e dobët e tyre, përkundrazi janë empatizuar pikat e tyre të forta dhe njerëzit kanë parë një produkt televiziv cilësor.

Të gjithë ata që kanë marrë pjesë në atë format televiziv janë shfaqur në një dritë krejt ndryshe që publiku nuk i njihte më përpara dhe janë parë në 360 gradë , në të mirat dhe në të këqijat e tyre patjetër.

Me plot gojën e them se ky nuk është një format i bërë keq, është një format i bërë mirë. Nuk është një format trash, është një spektakël që mblidhte gjithë familjen. Ne e dinim se audiencën e kishim të të gjitha moshave.

Ato personazhe ishin vërtetë shumë simpatikë dhe antagonizmi Ilir-Donald tërhoqi shumë tifozeri që u krijuan.

Do you think there will be such a duo in BBV2?

I hope not, I wish it with all my heart. It was very nice to have her, but also difficult to manage all the pressure of being so close to each other. /CNA.al

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

15:59 Lifestyle

Olsa

Tashmë është zyrtare, Ori Neviaj do të jetë pjesë e pa...

15:52 Lifestyle

Flori Mumajesi dhe

Teksa të gjithë menduan se fshirja e projekteve muziko...

Lajmet e fundit nga