LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përfol për një krisje mes tyre/ Si qëndron raporti mes Einxhel-it dhe Sarës

2022-11-26 15:06:00, Lifestyle CNA
U përfol për një krisje mes tyre/ Si qëndron raporti mes
Sara Berisha, Einxhel Shkira

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se Einxhel Shkira dhe Sara Berisha kanë pasur një krisje në marrëdhënien e tyre pas daljes nga Big Brother.

Ndonëse partnerët e tyre Dj Dagz dhe PM, kanë një miqësi të ngushtë prej vitesh, Sara pak kohë më parë tregoi se ato nuk janë takuar për shkak të angazhimeve, por sqaroi se nuk kanë pasur ndonjë përplasje.

Gjithsesi së fundmi në festën e “Baby Shower” të organizuar nga Einxhel, pamjet treguan se pjesë e festës ishte edhe Sara Berisha, ku ato u panë mjaft të lumtura në prezencë të njëra-tjetrës.

U përfol për një krisje mes tyre/ Si qëndron raporti mes

Kjo festë shërbeu si një rast për të shuar thashethemet për krisjen e tyre.


 

Kujtojmë se në festën për zbulimin e gjinisë së bebit, Einxhel dhe Dagz postuan foto me miqtë që ishin pjesë e festës, porn ë fotot e tyre ishte vetëm Dj PM./CNA.al

U përfol për një krisje mes tyre/ Si qëndron raporti mes

14:44 Lifestyle

Harroi Bleron dhe

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pi...

21:31 Lifestyle

Nata e tretë e

Ka nisur mbrëmjen e sotme nata e tretë e festivalit “Kënga...

16:21 Lifestyle

Është

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dash...

Lajmet e fundit nga