LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Me bluzë të hollë dhe pa reçipeta/ “Bishën e Instagramit” e merr malli për dëborë

2023-01-08 18:26:00, Lifestyle CNA
Foto - Me bluzë të hollë dhe pa reçipeta/
Supermodelja Anastasia Kvitko

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, me rreth 12.4 milionë ndjekës në Instagram.

 Ajo njihet si një nga “bishat e Instagramit” që shpesh herë publikon foto tejet provokuese dhe që nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Së fundmi, Anastasian e ka marrë malli për dëborën. Këtë fakt na e ka treguar vetë supermodelja, e cila ka publikuar një foto nga dëbora.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë të hollë të bardhë, ndërsa poshtë nuk mban reçipeta. Me një pellush blu të hedhur pas krahëve, Anastasia nxjerr në pah gjoksin bombastik.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot e Anastasia Kvitko./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga