LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Me bluze transparente dhe pa reçipeta/ Aktorja, Monika Belluci shfaqet më

2023-01-06 12:58:00, Lifestyle CNA
Foto- Me bluze transparente dhe pa reçipeta/ Aktorja, Monika Belluci
Monika Belluci

Diva e kinematografisë, Monica Belluci së fundmi është fotografuar nga revista gjermane Madame, ku shfaqet mjaft provokuese.

Në këtë fotosesion, Monika ka shfaqur hiret e veta trupore në një formë mjaft delikate, ku shfaqet me një dekolte të zbuluar dhe nuk ka nguruar të tregojë format e saj tërheqëse.

Ashtu e veshur me bluzën transparente dhe pa reçipeta, Belluci ka treguar se do të mbetet gjithmonë, një seks simbol global dhe ikonë e së bukurës.

Në intervistën e saj ajo 58-vjeçarja shpjegoi se çfarë do të thotë feminizëm për të.

"Feminism for me is being comfortable with my femininity." Speaking about her weight and body, she said: "I'm not obsessed with my weight. I've always been a curvy woman, never thin, that's my nature. I also want to grow old in peace. When you're 50 or 60 you don't have the same needs as when you were 20. The big change comes when you have children. You stop being the center and come second. It gives us another perspective." /CNA.al

 

14:39 Lifestyle

Video-

Këngëtarja Enxhi Nasufi, ka reaguar ashpër kundrejt nj...

Lajmet e fundit nga