LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"I got my wife pregnant on the first day"/ Besniku: Now she doesn't love me anymore because I have no money

2022-11-27 18:28:00, Lifestyle CNA
"I got my wife pregnant on the first day"/ Besniku: Now she
Besnik and Dorina

Today, Besniku and his partner Dorina faced each other in the column "See you in court", in "E diela Albanian".

Besnik expressed that he is worried because Dorina will not marry him even though they have a daughter together.

According to him, she will not marry because now all the Leks she had are gone, while Dorina says that she does not marry because she wants to have a peaceful family. Besnik has problems with his ex-mother-in-law, where the police went to his house twice. She wants to have a family and a peaceful life with Besnik and not have problems from his past.

Part of the conversation

Eni Çobani: Edhe 1 vit e gjysmë pak është. Kaq shpejt e njohe zonjën ti që bëre dhe fëmijën?

Besniku: Siç erdhi, u zu dhe fëmija, të flasim popullorshe, që atë ditë që erdhi u zu fëmija, domethënë e lashë shtatzënë.

Ardit Gjebrea: Një në farë mënyre u zunë, po…

Besniku: E lashë shtatzënë me dëshirën e vetë.

Dorina: Nuk dua familje me probleme zoti Ardit, se unë jam djegur një herë.

Ardit Gjebrea: Ku janë problemet me zotërinë?

Dorina: Ka ardhur dy herë policia në shtëpi.

Ardit Gjebrea: Pse?

Dorina: Sepse e ka denoncuar ish-vjehrra. Unë nuk kam punë fare me problemin e këtij. Unë dua qetësinë time.

Besniku: Këto probleme do t’i zgjidh unë, personi i hallit. Unë dua të di, pse ti nuk pranon martesë me  Besnik Sylën, pse?

Dorina: Martesë nuk kam për të pranuar fare, pa zgjedhur problemin tënd.

Loyal: You no longer like me as a person, or have you left me with pockets like this? (points to empty jacket pockets). Until yesterday, when I had money, you wanted me. I would give you Euros, you would pay for it yourself, and I would receive 5 Euros. 5 euros to take with me to work.

Dorina: You're wrong.

Besniku: Now he doesn't love Besniku anymore because he has no more money.

Dorina: I want peace./ CNA.al

Lajmet e fundit nga