LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Ndërron jetë i mituri në Tiranë

2024-02-24 20:07:00, Kronika CNA

E rëndë/ Ndërron jetë i mituri në Tiranë

Sot më datë 24.02.2024, rreth orës 15:00, te pallati i sportit "Asllan Rusi", një 16-vjeçar duke parë një ndeshje basketbolli, ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në fushë, dhe më pas ka ndërruar jetë në spital.

Paraprakisht dyshohet se 16-vjeçari ka pësuar arrest kardiak. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga