LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reshje të dendura e rrëshqitje dheu/ Bllokohet rruga për në Theth

3 Nëntor 2023, 15:52, Aktualitet CNA
Reshje të dendura e rrëshqitje dheu/ Bllokohet rruga për në
Foto ilustruese

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut, ka pasur rrëshqitje të dherave në aksin rrugor Theth-Bregu i Lumit-Shalë-Shkodër.

Si pasojë ky aks rrugor është bllokuar dhe është ndërprerë qarkullimi i automjeteve.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë.

Ndërkaq, punonjësit për mirëmbajtjen vijojnë të punojnë për pastrimin e aksit rrugor nga dherat./ CNA

Lajmet e fundit nga