LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama, sharje ndaj opozitës/ Berisha i përgjigjet me një karikaturë: Ed charter vjedh!

29 Tetor 2022, 14:20, Aktualitet CNA
Rama, sharje ndaj opozitës/ Berisha i përgjigjet me një
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Teksa kryeministri Edi Rama, përdor një gjuhë ofenduese ndaj opozitës në lidhje me akuzat për shpenzimet e udhëtimeve me charter, Berisha ka zgjedhur t'i përgjigjet me një karikaturë.

Kreu i PD-së,  përmes rrjeteve sociale, ka publikuar një karikaturë,të Bujar Kapexhiut ku shihet Rama mbi një avion me para dhe krahas shkruan vetëm një fjali.

“Ed Charter ju vjedh!”./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga