LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotolajm/ Banjë dielli buzë Lanës

19 Mars 2023, 15:25, Aktualitet CNA

Fotolajm/ Banjë dielli buzë Lanës

Fundjava është favorizuar nga moti i ngrohtë dhe dielli.

Temperaturat deri në 22 gradë celsius, kanë bërë që qytetarët të “zhvishen”.

Kështu, një qytetar ka preferuar që këtë të diel, të shtrihet buzë Lanës për të marrë rreze dielli.

Gjysmë i zhveshur, qytetari duket se po shijon anës lumit, motin e ngrohtë./ CNA.al

Fotolajm/ Banjë dielli buzë Lanës

Lajmet e fundit nga