LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Irfan "demokrati", në mes të Rilindasve

2 Shtator 2022, 13:41, Aktualitet CNA
Foto - Irfan "demokrati", në mes të Rilindasve
Irfan Hysenbelliu mes Rilindasve

Irfan Hysenbelliu ka filluar prej disa kohësh një sulm ndaj Qeverisë dhe një sërë institucionesh shtetërore.

Ish-kapteri biznesmen, u kthye në shantazhues të institucioneve, sapo Tatimet i kërkuan të paguajë detyrimet e vetëdeklaruara.

Por ky Irfan që sot po përdor mediat e tij për luftë personale ndaj Qeverisë, është i njëjti me atë që disa kohë më parë hante dreka dhe darka me ta.

Në rrjet sot janë shpërndarë disa foto të Irfan Hysenbelliut që e dëshmojnë këtë gjë.

Irfan “demokrati” që sot bërtet me të madhe ndaj Qeverisë, më parë ulej mes Rilindasve.

Ish-kapteri drekonte e darkonte me kryeministrin Edi Rama, kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, dhe ish-ministrin Arben Ahmetaj.

Por cila është qeveria që po e sulmon Irfanin, kjo që po drekon me të, si në foto?/ B.A. - CNA.al

Foto - Irfan "demokrati", në mes të Rilindasve

Foto - Irfan "demokrati", në mes të Rilindasve

Lajmet e fundit nga