LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eliona Pitarka kurorëzon dashurinë/ Prezanton për herë të parë partnerin

23 Mars 2022, 07:51, Lifestyle CNA
Eliona Pitarka kurorëzon dashurinë/ Prezanton për herë

Aktoria e njohur e humorit, Eliona Pitarka një ditë më parë ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë.

Në rrjetet sociale, aktorja ka ndarë disa pamje nga dasma ku dhe ka prezantuar për herë të parë edhe bashkëshortin e saj.

Ajo që ishte më e veçanta është se dasma u realizua në të njëtën ditë me ditëlindjen e vajzës së tyre, Gala, e cila ka festuar 1 vjetorin.

?Me kalimin e viteve kam kuptuar qe një gjë është e sigurte. Ti je bekimi më i madh që më është dhënë ndonjëherë dhe mezi pres të shoh se si rritesh ndërsa jetët tona ecin përpara. Te dua me gjithë zemrën time?, shkruan Pitarka krahas fotos së vajzës./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

Lajmet e fundit nga