LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Pritjes së ëmbël i erdhi fundi/ Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

24 Prill 2021, 08:11, Lifestyle CNA

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, modelja Arbenita dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja ka sjellë në jetë një vajzë emrin e të cilës ende nuk e ka bërë të ditur.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet duke mbajtur bebushen në krahë dhe krahas fotos shënon datën e lindjes: ?24.04?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga