Lulzim Basha i bindet Ramës

15 Tetor 2020, 10:19, Politikë CNA
Lulzim Basha i bindet Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është bindur urdhërit të qeverisë, për të mbajtur maskën.

Ndërkohë që një ditë më parë, Lulzim Basha gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, u shfaq pa maskë.

Por, sot Basha i është bindur urdhëritte qeverise  dhe është shfaqur me maskë.

Mesa duket Luli ka frikë se gjoba do t?i shkojë tek fatura e dritave, ose tregon që këta të dy janë bashkë dhe vendimet i marrin po bashkë.

Lajmet e fundit nga