LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vettingu në polici/ Shkarkohet nga detyra Arben Frashëri

2 Tetor 2020, 07:22, Vetingu CNA

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka vendosur shkarkimin nga detyra të Arben Frashërit, me funksion Drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier ? Berat, në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme.. vijon

Lajmet e fundit nga