LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/Arnold Schwarzenegger 'sulmohet' , një person e godet me shkelm në mes të njerëzve

19 Maj 2019, 09:53, Lifestyle CNA
Video/Arnold Schwarzenegger 'sulmohet' , një person e

Në një palestër në Sandton në Afrikën e Jugut, aktori i filmave aksion Arnold Schwarzenegger u “sulmua” papritur nga një person i cili u shkëput nga spektatorët dhe e goditi me shkelm ate në kurriz.

Arnold Schwarzenegger, reagoi në ?Twitter? pas sulmit, dukeu shprehur se është mire dhe se nuk kishte pësuar asgjë dëmtim.

?E kuptova që isha goditur vetëm pasi pashë video. Kujtova se u shtyva nga turma dhe kjo është një gjë e zakonshme. Jam shumë i lumtur që idioti nuk më prishi videon?, shkruan 71 vjeçari.

 

Lajmet e fundit nga