LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Absurditeti me Ernest Muçin/ Po shkëlqen me Legian e Varshavës në Poloni, por nuk thirret në Kombëtare

21 Shtator 2022, 13:13, Sport CNA

Pak ditë më parë, Edi Reja shpalli listën e futbollistëve të grumbulluar për dy sfidat e mbetura në Ligën e Kombeve.

Me shumë mungesa për shkak dëmtimesh, në listë gjen edhe emra të rinj, por gjithashtu bie në sy edhe mungesa e Ernest Muçit.

21-vjeçari i Legias ka debutuar me Kombëtaren, ndërkohë që tani po kalon edhe një formë të mirë në Poloni, duke shënuar dy herë dhe asistuar po aq.

Lajmet e fundit nga