LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krenarë për ju/ Rita Ora, fjalë zemre për Bebe Rexhën: Je motra ime shqiptare

14 Nëntor 2022, 15:40, Lifestyle CNA

Krenarë për ju/ Rita Ora, fjalë zemre për Bebe Rexhën:

Mbrëmjen e djeshme një vëmendje mjaft të madhe në eventin e “MTV Europe Music Awards 2022”, morën artistet me origjinë shqiptare, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max si dhe këngëtarja Loredana Zefi.

Rita Ora ishte prezantuese së bashku me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Loredana Zefi fitoi çmimin “Best Swiss Act”, ndërsa Bebe Rexha dhe David Guetta fituan çmimin bashkëpunimi më i mirë.

Teksa Rita po prezantonte evenetin ikonik, nuk harroi të thoshte para gjithë publikut, fjalët më të mira për Bebe Rexhën. Teksa vajzat ndodheshin në skenë Rita iu drejtua Bebe Rexhës: "Ti je motra ime shqiptare.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga