LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi i punës/ Si do të jetë kjo javë për secilën shenjë

26 Qershor 2022, 08:56, Horoskopi CNA
Horoskopi i punës/ Si do të jetë kjo javë për
Foto ilustruese

Dashi

Në punë, përpiquni të hapeni ndaj mundësive të reja, mos u izoloni: yjet ju shpërblejnë veçanërisht në fundjavë. Pra, ditët e së shtunës dhe të dielës janë të shkëlqyera!

Demi

Në punë, kujdes problemet me paratë: tani duhet të mbroni pronën tuaj, atëherë mundësitë do të vijnë në muajt në vijim!

Binjakët

Në punë, disa lajme të mira po vijnë: duhet të përpiqeni të bëni gjëra të reja ose të rishikoni edhe idetë nga e kaluara! Gjithçka, si gjithmonë, është në duart tuaja dhe varet nga ju. Dhe nga vullneti juaj!

Gaforrja

Në punë, në fund të muajit do të vijë një intuitë e bukur: Marsi dhe Jupiteri janë disonantë, ndaj është më mirë t'i kushtoni vëmendje sidomos nga pikëpamja ekonomike. Mos përdorni armën e nxitimit!

Luani

Në punë nuk ju mungojnë idetë dhe së fundmi ka nisur një projekt për të cilin u interesuat shumë: çdo problem, tani, mund të kapërcehet me qetësi!

Virgjëresha

Në punë do të keni mundësi të mbyllni pakte dhe aleanca, por përpiquni t’i sqaroni dhe planifikoni mirë gjërat, pa u nxituar!

Peshorja

Në punë, përpiquni ta shikoni të ardhmen me optimizëm dhe qetësi. Nëse keni ide, duhet t’i shpalosni ato, kjo është koha e përsosur!

Akrepi

Në punë është momenti të përvishni mëngët, gjithçka është në dorën tuaj, momenti për të marrë vendimet e duhura.

Shigjetari

Në punë keni shumë projekte, por ndoshta duhet të planifikoni gjithçka përpara se të filloni. Jeni pak të lodhur, sidomos në fundjavë!

Bricjapi

Në punë dini të bëni durim dhe në këtë periudhë do të duhet të qetësoheni. Nuk ndiheni plotësisht të kënaqur, ndoshta do t'ju duhet të filloni nga e para: hajde!

Ujori

Në punë keni shumë kreativitet dhe bëni mirë të ndiqni instinktin: dëshironi të fitoni, të keni sukses. Prandaj, kënaqësitë do të vijnë, edhe atëherë kur nuk e prisni!

Peshqit

Në punë jeni pak nervozë, por java do të mbyllet mirë, sidomos mes së enjtes dhe së premtes. Avantazhet në horizont!/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga