LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Borë në Qafë-Thanë-Korçë/ ARRSH informon mbi situatën e rrugëve

2023-01-31 09:50:00, Sociale CNA

Video-Borë në Qafë-Thanë-Korçë/ ARRSH informon
Në orët e para të mëngjesit në Qafë Thanë-Korçë filluan reshjet e dëborës.

Temperatura shënon -3 °C.

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se kontraktorët me mjete e punëtorë janë në terren për të mbajtur qarkullimin në normalitet. 

“Për drejtuesit e mjeteve që kalojnë në këtë aks rekomandohet përdorimi i gomave dimërore dhe pajisja me zinxhirë”, apelon ARRSH./CNA.al

Lajmet e fundit nga