LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat në vlerat minimale/ Moti për ditën e sotme

2023-11-27 07:03:00, Sociale CNA
Temperaturat në vlerat minimale/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Masat ajrore polare dhe frontet e ftohtë të njëpasnjëshëm që tashmë kanë përfshirë territorin tonë do të na shoqërojnë në pjesën më të madhe të kohës edhe gjatë kësaj jave.

Ditën e Hënë do të kemi mot të qëndrueshëm e të kthjellët me temperatura të ulëta në vlerat minimale.

Temperaturat minimale shkojnë deri në -10 gradë celsius ndërsa ato maksimalet deri në 10 gradë celsius./ CNA

Lajmet e fundit nga