LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

2023-12-01 07:20:00, Sociale CNA

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

Ditën e sotme kushtet atmosferike do të jenë të paqëndrueshme.

Moti parashikohet me alternime të herëpasherëshme vranësirash të cilat do të pasohen me reshje shiu me intensitet ulët.

Sipas SHMU temperaturat minimale do të jenë -1 gradë celsius ndërsa ato maksimalet deri në 17 gradë celsius./ CNA

Lajmet e fundit nga