LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja shqiptare pjesë e Big Brother Vip?/ “Nuk do ta kishin të lehtë me mua”

2022-07-25 17:32:00, Lifestyle CNA
Këngëtarja shqiptare pjesë e Big Brother Vip?/ “Nuk do ta
Këngëtarja, Rovena Stefa

Së shpejti në Kosovë pritet të startojë Big Brother Vip. Në media janë aluduar disa emra të cilët thuhet se do të jenë pjesë e Realityshowt, ku mes tyre është edhe emri i këngëtares Rovena Stefa.

Në një lidhje me Skype nga Prishtina, këngëtarja Rovena Stefa zbuloi për “Abc e Mëngjesit” se i ka ardhur oferta, por që nuk do të zbulojë ende asgjë për shkak të patentës që ka spektakli.

Stefa deklaroi se, nëse do të futej në shtëpinë e famshme do të bënte një lojë shumë të mirë dhe personazhet e tjerë nuk do ta kishin të lehtë me të.

"Honestly, that's a good question. I have had an offer for years, but I decided not to go because it seemed like a very long time, 3 months and the commitments, the pandemic.

But this year I will think that I am a fair person and I would have made him my Big Brother. This year we are in talks and I don't want him to reveal anything that has to do with the patent. I haven't decided yet. Those characters who would be with me, would not find it easy that I am a person who reveals intrigues", said Rovena./ AE-CNA.al

Lajmet e fundit nga