LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

The well-known singer threatens Elvana Djata: I'll catch him somewhere, I'll show him the fun, I know how to be bad

2022-08-09 10:42:00, Lifestyle CNA
The well-known singer threatens Elvana Djata: I'll catch him somewhere,
Singer Elvana Gjata

The vocalist of the group "Ilirët", Shemsi Krasniqi, continues to be talked about in the media after the event at the Sunny Hill festival.

Krasniqi tried to get on stage and sing the song "I got words", but he was not invited. He threw serious accusations against Dukagjin Lipa and Përparim Rama, but not only that.

In the interview given for the show "Summer Wind" on T7, the singer did not spare the singer Elvana Gjata at all, and even publicly threatened her. "I know, I was also bad", he said, criticizing the singer, because according to him, she doesn't even know the song.

Mëkati im ka qenë se kam dashur me kënduar një këngë. As nuk kam kërkuar para, as kushte. Unë vetëm kam ecur, kam mbërritur deri te skena kryesore. As një polic nuk më ka prekur me gisht. Të gjithë kanë qenë me mua. Ai i ka dënuar disa aty sepse ata e kanë kuptuar se nuk ka asnjë të keqe

Sepse do të këndojë për heroin kombëtar. Ai e ka ditur dhe ka çuar Elvana Gjatën me kënduar. Atë Elvana Gjatën, ku ta zë diku, ia tregoj unë qejfin. Di me u bërë dhe i keq unë. Po, mundet me qenë dhe kërcënim sepse ajo e ka ditur ngjarjen. Si guxon me dalë dhe me bërë shaka me heroin e kombit

She should have said no, I don't sing this song because I don't have it in my repertoire. Look at him because he only sings a little, because he doesn't know the lyrics. It can't be that torolake who sold us memory here. I went singing Adem Jashari's song ", he said./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga