LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"He can do whatever he wants with the other"/ Beatrix Ramosaj "cold shower" to Donald

2022-08-08 11:36:00, Lifestyle CNA

"He can do whatever he wants with the other"/ Beatrix Ramosaj

Although Beatrix Ramosaj has denied several times that the songs she published after leaving "Big Brother Vip" were not dedicated to Donald Veshajn, she does not deny the fact that those texts fit her story.

"More Than You", was one of the songs that was widely rumored to be a dedication to Donald, but Beatrix again denied this recently. She even stated that her dedication has not been published yet, thus warning of one in the future.

“Kur ke kaluar gjëra që njerëzit i dinë janë të vetëdijshëm për gjërat që kanë ndodhur normal që i lidhin me ato situate. Por projektet të paktën dy të fundit ishin të shkruar më herët edhe normal mi kanë lidhur menjëherë, “ngele duke bërë dedikime”. Jo s’i kam bërë ende dedikimet, kur t’i bëj do talleni. Kur sapo dola thoja “si të nxjerr unë këngë ndarje kur sa kam nisur diçka”, shkuan si shkuan punët thashë është momenti i duhur, dhe më përshtatej”- tha këngëtarja për “Prive.”

E pyetur nëse është në rregull me veten për gjërat që ka bërë në BBV ajo tha: “Me veten kam qenë ok në çdo hap që kam bërë. Kur e kthej kokën pas jam shumë krenare për veten, për gjërat që kam treguar edhe për Trixën shumë krenare. E vetmja gjë që më ka ardhur keq dhe e kam vuajtur është që e ka përjetuar familja sepse i kam rënduar psikologjikisht. Nuk ka qenë e lehtë”

To the question 'with pepper', "Better to be with you and think about the other or to be with the other and think about you?", the singer answered by saying: "Being with me and thinking about the other doesn't do, live with the other to do whatever he wants."

Lajmet e fundit nga