LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana mesazh frymëzues për jetën/ Ndjekësit e 'masakrojnë' në komente: Dukesh sikur je në depresion total

2022-08-09 10:19:00, Lifestyle CNA
Luana mesazh frymëzues për jetën/ Ndjekësit e
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca së fundi po përpiqet të japë sa më shumë mesazhe frymëzuese për ndjekësit e saj.

Së fundi ajo ka pbulikuar një video mesazh ku iu drejtohet ndjekësve, duke thënë të duan më shumë veten.

“Unë e dua veten time. E dua veten time shumë shumë shumë. Nëse ka diçka që kam mësuar është se nëse ti nuk e zgjedh veten tënde askush nuk do të zgjedhë . Nëse ti nuke e vlerëson, nuk e respekton, nuk e trajton si do të doje që të tjerët të trajtonin, ata nuk do e bëjnë. Duaje veten tënde, nuk ka si ti, je e vetmja në këtë botë, duaje çdo perfeksion tëndin, duaj çdo defekt tëndin edhe tregoje me shumë krenari se kush je”, shprehet Luana gjatë një videomesazhi.

Por jo të gjithë ndjekësit mendojnë si Luana. Sipas tyre nëse do ta donte kaq shumë veten nuk do të transformohej.

Të shumta kanë qenë komentet që I kanë vënë në dukej operacionet plastike, duke iu drejtuar se nëse do të donte veten nuk do të bënte botox.

“Popo me dasht vetin skishe bo botox Mos i bej me kto mollza E kemi pa sa i ke dasht veten ti me difekte

ta doje veten nuk behesh si palace

Ti e ke dasht veten shum,dhe vetbesimin e ke pas te lart,prandaj je transformuar ,ju per me dhen mend jeni te paret, ndërkohë qe skeni per vete

Nuk e di pse me dukesh sikur je ne DEPRESION TOTAL”, janë disa nga komentet më të shumta që shohim krahas videos./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Thuaje (@thuaje.luanavjollca)

Lajmet e fundit nga