LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"As Kiara, as Olta"/ Arbër Hajdari zbulon kush mund të largohet nga "Big Brother VIP"

2023-03-22 16:13:00, Lifestyle CNA

"As Kiara, as Olta"/ Arbër Hajdari zbulon kush mund të

Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari u shpreh se Luizi i ndryshon shpesh herë deklaratat që bën brenda shtëpisë.

I ftuar në emisionin “Wake up”, Arbëri u shpreh se televotimi mund të prishet dhe ka mundësi mos të dalë as Kiara dhe as Olta pasi sipas tij mund të dalë nga shtëpia dhe Fotinia.

Arbër Hajdari: E prisja, e kam thënë edhe në program që e prisja. Deklarata e Luizit, Luizi është një njeri që i ka ndërruar deklaratat shumë shpesh deri më tani, mendoj që sërish do e ndërrojë deklaratën. Nuk jam dakort me deklaratat ekstreme për shkak se unë mendoj që Luizi duhet ta shikonte këtë nominim ndoshta si një shenjë për të parë se si e sheh publiku jashtë, raportin e Kiarës dhe Luizit.

Blendi Salaj: Pra ai është duke i bërë një lloj presioni mbështetësve që i thotë nëse ju doni të më shikoni mua këtu brenda votoni Kiarën sepse unë ndryshe dal.

Neada Muçaj: Pas spektaklit ai ka thënë se mund të sakrifikohet edhe Fotinia si një nga banoret që e do më shumë Kiarën dhe është më afër saj, prandaj mund të anulohet nominimi fare.

Arbër Hajdari: Tani ai është brilant për të nxjerrë histori nga hiçi. Strategjikisht brenda lojës ai krijon situata gjatë gjithë kohës.

Blendi Salaj: Çfarë lidhje ka Fotinia se nuk e kuptoj?

Arbër Hajdari: Ai ka hedhur një pretendim që mund të dalë vetë Fotinia që kështu mund të prishë televotimin./CNA

Lajmet e fundit nga