LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E trishtë/ Ndërron jetë 14-vjeçari që u plagos në aksidentin në Sarandë

2023-11-27 09:40:00, Kronika CNA
E trishtë/ Ndërron jetë 14-vjeçari që u plagos
Spitali i Traumës

14-vjeçari me iniciale A.D, nga Vllahati i cili ishte pasagjer në makinë me shokët e tjerë në mjetin që u përplas në Bajkaj, pak ditë më parë, ka ndërruar jetë sot në mëngjes në spitalin e Traumës në Tiranë. 

14-vjeçari u nis nga Saranda me helikopter pak ditë më parë, por nuk mundi të mbijetonte.

Mësohet se adoleshenti ndodhej në spitalin e Traumës që prej datës 22 tetori, pak orë pasi makina me të cilin udhëtonin përfundoi në një përrua të qytetit bregdetar.  

Nga aksidenti ku ishin tre minorenët, 14 vjeçari mori dëmtime në kokë dhe nuk mundi t'u shpëtonte plagëve./CNA

 

11:00 CRIME

Gunshots in Lezha

Gunshots near the market in the city of Lezha. The causes...

14:31 CRIME

Gunshots in Peqin

Several gunshots were recorded this Friday around 1:30...

Lajmet e fundit nga