LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie në lum teksa peshkonte/ Gjendet trupi i pajetë i 65-vjeçare

2024-02-27 11:17:00, Kronika CNA

Bie në lum teksa peshkonte/ Gjendet trupi i pajetë i 65-vjeçare

Policia e Shkodrës ka gjetur trupin e pajetë e shtetasit H.S 65-vjeçar i cili teksa po peshkonte ka rënë në lumin Buna dhe është mbytur. 

"Në vijim të informacionit paraprak të dhënë më datë 17.12.2023, për shtetasin kosovar H. S., 65 vjeç, banues në Mitrovicë,  i cili teksa peshkonte në bregun e lumit Buna, dyshohet se aksidentalisht rrëshqiti dhe ra në ujërat e lumit, ju informojmë se si rezultat i kërkimeve të vazhdueshme, në vendin e quajtur “Lisna Bori”, në fshatin Goricë, Ulqin, është gjetur trupi i pajetë i këtij shtetasi", njoftoi policia./ CNA

Lajmet e fundit nga