LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë

2023-09-22 08:33:00, Kosova & Bota CNA
Shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë
Foto ilustruese

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Lagjen e Boshnjakëve  në veri të Mitrovicës. Shpërthimi ka ndodhur rreth mesnatës.

Mësohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lagjia e Boshnjakëve është e banuar nga një popullatë e përzier. Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit./ CNA

Lajmet e fundit nga