LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Java mbyllet pa supriza në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 27 nëntor 2022

2022-11-27 08:22:00, Ekonomi CNA

Java mbyllet pa supriza në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 27

Java na tregun valutor mbyllet pa ndonjë suprizë. Monedhat e huaja shfaqen të “dobëta” si në shitje dhe në blerje në këmbim me lekun.

Sot, me 27 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 111.7 lekë dhe shitet me 113 lekë.

Euro blihet me 116.2 lekë dhe shitet 116.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 134 lekë dhe shitet me 135.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.4 lekë, ndërsa në shitje me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 83 lekë dhe në shitje me 85 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Java mbyllet pa supriza në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 27

09:52 ECONOMY

Bitcoin bie

Një numër i monedhave të qëndrueshme, si dhe altcoin t...

Lajmet e fundit nga