LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

All Falling Foreign Currencies/ Currency Exchange November 26, 2022

2022-11-26 08:16:00, Ekonomi CNA
All Falling Foreign Currencies/ Currency Exchange November 26, 2022
Illustrative photo

Today, November 26, 2022, the US dollar is bought at 111.7 ALL and sold at 113 ALL.

Euro is bought for 116.3 ALL and sold for 116.9 ALL.

The British pound today is bought at 134.3 ALL and sold at 135.5 ALL.

The Swiss franc is exchanged today for purchase at 117.5 ALL, while for sale at 118.5 ALL.

Today, the Canadian dollar is exchanged for purchase at 83 Lek and for sale at 85 Lek.

Below we present the foreign exchange data for all foreign currencies./ CNA.al

All Falling Foreign Currencies/ Currency Exchange November 26, 2022

09:52 ECONOMY

Bitcoin bie

Një numër i monedhave të qëndrueshme, si dhe altcoin t...

Lajmet e fundit nga