LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro sërish në rënie/ Kursi i këmbimit, 15 Prill 2023

2023-04-15 08:28:00, Ekonomi CNA
Euro sërish në rënie/ Kursi i këmbimit, 15 Prill 2023
Foto ilustruese

Sot, më 15 prill 2023, dollari amerikan blihet me 102.1 lekë dhe shitet me 103.1 lekë.

Euro blihet me 112.5 lekë dhe shitet 113.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.6 lekë dhe shitet me 128 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.8 lekë, ndërsa në shitje me 114.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76 lekë dhe në shitje me 78 lekë./ CNA.al

Euro sërish në rënie/ Kursi i këmbimit, 15 Prill 2023

Lajmet e fundit nga