LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfitoi nga Amnistia/ Arrestohet pas disa orësh “Buzëderri”, i dënuar për trafik droge

2024-04-25 12:33:00, Kronika CNA

Përfitoi nga Amnistia/ Arrestohet pas disa orësh

Sokol Sinomati i njohur si “Buzëderri” dhe i dënuar për trafik droge nga Italia, është një nga personat që ka përfituar nga Amnistia Penale.

Por vetëm pas disa orësh, është arrestuar sërish nga policia.

Arrestimi është bërë për shkak se ndaj tij ka një vendim të drejtësisë italiane, që e ka dënuar me 12 vjet burg për trafik droge.

Lajmet e fundit nga