LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha "SMS" me Ramën/ Cili prej të dyve gënjen publikisht?

14 Prill 2022, 09:51, Politikë CNA
Basha "SMS" me Ramën/ Cili prej të dyve gënjen

Ish-kryetari i PD, Lulzim Basha është pyetur sot në lidhje me deklaratën e kryeministrit Edi Rama në Kongres, që i ka dërguar  mesazh për gjendjen e opozitës.

Por, Basha e quaji gënjeshtër deklaratën e Ramës, duke thënë se se ka pasur vetëm dy komunikime me kryeministrin Edi Rama, me mesazhe në vitin 2020 dhe 2021, për dy raste ngushëllimesh.

?Këto janë gënjeshtra, tipike të njerëzve që duan të heqin vëmendjen nga thelbi, është një gënjeshtër.

Ka pasur komunikim në dy ngushëllime, një në vitin 2020 e një vitin e kaluar për dy humbje respektive në familje, këto kanë qenë komunikimet e mia me Ramën?, ka thënë Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga