LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mblidhet në selinë e PD Komisioni i Rithemelimit/ Berisha në krye

13 Prill 2022, 18:05, Aktualitet CNA

Komisioni i Rithemelimit të PD është mbledhur mbrëmjen e sotme në selinë blu.

Mbledhja drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, teksa zhvillohet në zyrën e kryetarit, siç u njoftua më herët nga drejtoresha e Komunikimit në Grupin e Rithemelimit, Floriana Garo.

Temë e kësaj mbledhje është organizimi në lidhje me Kuvendin e 30 prillit dhe përfundimi i proceseve zgjedhore në degët e rretheve për përcaktimin e strukturave drejtuese.

Nga pamjet e siguruara dallohet pjesmarrja e pothuajse të gjithë anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit.

 

Lajmet e fundit nga