LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazment Bardhi duhet arrestuar në flagrancë

24 Mars 2022, 19:50, Aktualitet CNA
Gazment Bardhi duhet arrestuar në flagrancë

Sekretari i shkarkuar Gazment Bardhi, ka shkuar larg sonte me ?guximin? e tij ndërsa kërcënoi hapur në një studio televizive gjyqtarin që do të japë nesër vendimin për ndryshimet statuore të marra në kuvendin e 11 dhjetorit.

Bardhi tha se ?nëse gjyqtari ka vendosur të hedhë veten në erë, është i lirë, i ka thënë burgut hapu.?

Por si mundet të kërcënohet live gjykatësi! Kush është ky individ që ka kurajo të kërcënojë gjykatësin!

Bardhi po sillet si kriminel e bandit që sulmon drejtësinë disa orë përpara vendimit duke e kërcënuar nëpër studio televizive.

Kjo përbën vepër penale dhe Gazmend Bardhi duhet arrestuar në flagrancë, pa dalë ende nga studio e News 24.

Por mesa duket e lënë të lirë pasi në burgje do kishte festë me arrestimin e Gazit të Lulit./CNA.al

Vendimi për 11 dhjetorin/ ‘Çmendet’ Gaz Bardhi, kërcënon gjykatësin

Lajmet e fundit nga