LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sinan Hoxha surprizon Beniadën/ “Iu ke dhënë një leksion të gjithë shqiptarëve”

18 Shkurt 2022, 21:44, Lifestyle CNA
Sinan Hoxha surprizon Beniadën/ “Iu ke dhënë një

Këngëtari Sinan Hoxha ka qenë një nga surprizat e natës finale të Big Brother Vip. Këngëtari ka surprizuar Beniadën, njërën prej finalisteve të Big Brother.

Ai ka kënduar një nga këngët e tij, Parfumi, të cilën Beniada e ka rikthyer edhe një herë në memorien e të gjithë shqiptarëve.

Ndër të tjera Sinan Hoxha është shprehur se Beniada është një nga personazhet që iu ka dhënë një leksion të gjithë shqiptarëve.

?Kjo goca më ka hëngër shpirtin, në çdo koncert më thërrasin Beniada.

Këngën e para 20 viteve e ke rikthyer dhe tani e këndojnë të gjithë në koncertet e mia.

Na ke bërë një leksion të gjithë shqiptarëve ke qenë e jashtëzakoshme. Bukuria sinqeriteti, eleganca dhe klasi.

Jam e lumtur që këngën time për 4 muaj e ka kënduar një vajzë si ti?, ka thënë Sinan Hoxha./ A.E-CNA.al  

Lajmet e fundit nga