LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpëtim Gjika thumbon Metën/ Edhe nja dy-tre dekorata dhe marr statusin veteran

11 Tetor 2020, 12:50, Politikë CNA

Prej disa kohësh, politikanët janë duke krijuar statuse talljeje ndaj presidentit Ilir Meta, lidhur me dekoratat që jep ky i fundit.

Edhe ish-kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika, i cili njihet si një socialist i vjetër, ka ironizuar Kreun e Shtetit për dekoratat që jep ky i fundit.

Gjika ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me syze dhe kapele pranë detit dhe deklaron se edhe për dy-tre dekorata merr statusin veteran.

?Edhe nja dy-tre dekorata, dhe marr statusin veteran?, shkruan ai, duke thumbuar kështu presidentin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga