LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy këngëtaret në zi/ Xhesika Polo dhe Valbona Mema humbin njeriun e shtrenjtë

27 Shkurt 2020, 16:31, Aktualitet CNA
Dy këngëtaret në zi/ Xhesika Polo dhe Valbona Mema humbin njeriun

Dy këngëtaret e njohura shqiptare Xhesika Polo dhe Valbona Mema kanë pësuar një humbje të madhe.

Nëna e Xhesikës, e cila është njëkohësisht motra e Valbonës, ka ndërruar jetë. Lajmin e kanë bërë të ditur dy këngëtaret në rrjetet e tyre sociale.

“Lamtumirë motra ime e shtrenjtë…qoftë i lehtë dheu për ty zemra ime”, shkruan Valbona krahas një fotoje me motrën, ndërsa Xhesika tregon se kur do të zhvillohet ceremonia mortore.

?Nesër në orën 15:00 i japim lamtumirën të shtrenjtës tonë në Tufinë. Lamtumirë mam!?, njofton këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga