LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vranësira dhe kthjellime/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

20 Shkurt 2024, 07:04, Sociale CNA

Vranësira dhe kthjellime/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Kjo e martë do të shoqërohet me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh.

Meteorologët parshikojnë prani të reshjeve të shiut me intensitet të ulët në jug.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 18 °C;

në vendet e ulëta: 6 / 18 °C;

në vendet malore: 1 / 11 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga