LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Jam këtu t’ju dëgjoj”/ Këlliçi, mesazh qytetarëve të Tiranës: Na shkoftë mbarë

20 Janar 2023, 11:02, Politikë CNA

Foto-“Jam këtu t’ju dëgjoj”/ Këlliçi,

Me moton “Jam këtu, t'ju dëgjoj”, kandidati i opozitës për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Belind Këlliçi, ndjek hap pas hapi shqetësimet e banorëve të Tiranës, duke i takuar dhe duke i dëgjuar ata.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Këlliçi ka një urim për të gjithë qytetarët dhe premton për të ecur përpara.

“Na shkoftë mbarë, Tirana!

Do të ecim bashkë përpara. Do të trokasim në çdo zemër, do të dëgjojmë këdo që jeton në këtë qytet, e së bashku do të fitojmëTiranën”, shkruan Këlliçi në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga