LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Diell dhe temperatura të ulëta/ Moti për ditën e sotme

2023-11-18 08:09:00, Sociale CNA
Diell dhe temperatura të ulëta/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Fundjava pritet të jetë me mot të kthjellët por me temperatura të ulëta.

Dita e shtunë pritet të ketë mot të vranët dhe reshje shiu deri në orët e para të mëngjesit por më pas do të mbizotëroj mot i kthjellët.

Ditën e dielë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare deri në 10m/sek, e cila hera-herës pritet të fitojë shpjetësi deri në 20-25m/sek ,duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jon të jetë i forcës 4-6 ballë./ CNA

Lajmet e fundit nga