LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ushqyen bullizëm”/ Klea Huta sulmon produksionin e BBV: Pastaj bëjnë moral për të ecur përpara

2023-03-08 10:18:00, Lifestyle CNA
“Ushqyen bullizëm”/ Klea Huta sulmon produksionin e BBV: Pastaj
Klea Huta, moderatore

Pas stilistit Niko Komani, një tjetër personazh që ka reaguar ashpër kundrejt produksionit të BBV është moderatorja Klea Huta.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Klea është shprehur se përmbledhja e artikujve për Kiarën ishte negative dhe se për moderatoren ai ishte një bullziëm.

Kjo përmbledhje e shëmtuar dhe cinike që duhet të ishte avantazh për ty, por që të erdhi si rrufe në qiell të hapur. Ku janë titujt pozitiv , mbështetës dhe suportues që kanë bërë për ty të gjithë?

Pashë veten në atë përmbledhje dhe të gjithë e dini që s’ka lidhje me përmbledhjen negative që tu transmetua.

Dhe pastaj të bëjnë moral se duhet të vazhdosh përpara. Por asgjë nuk bën veçse ushqyen bullizëm ndaj teje. A sa bukur a!”, shkruan Klea Huta./ CNA.al

“Ushqyen bullizëm”/ Klea Huta sulmon produksionin e BBV: Pastaj

Lajmet e fundit nga