LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngë dedikuar grave/ Nën tingujt e muzikës, Armaldo prek me fjalë zemre

2023-03-07 21:54:00, Lifestyle CNA

 Këngë dedikuar grave/ Nën tingujt e muzikës, Armaldo prek me

Jo vetëm Luizi do mahet mend në "Big Brother VIP" për krijimin e një këngë pasi këtë e ka bërë dhe Armando Kllogjeri.

Maestro këndoi një këngë dedikuar bashkëshortes së tij dhe gjitha vajzave dhe grave në Big Brother për 8 Marsin, Festën Ndërkombëtare të Gruas.

“Ta dije” titullohet kënga e Maestros, e cila përcillte një atmosferë pozitive.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Më pasi ai u surprizua nga vajza e tij./CNA.al

Këngë dedikuar grave/ Nën tingujt e muzikës, Armaldo prek me

Lajmet e fundit nga