LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

For years "Guess" image/ Orjola Marashi publishes photos from Venice: Oh my God, when I see myself on these big billboards...

2022-08-16 12:44:00, Lifestyle CNA

For years "Guess" image/ Orjola Marashi publishes photos from Venice:

Oriola Marashi is enjoying international success in the field of modeling.

One of the most prestigious companies in the world, "Guess", has selected Orjola as one of the girls that represents its image around the world.

The sexy model has recently published some images from Venice, in which she has attracted attention with her attractive appearance, as she shows behind the scenes the billboards where she is as an icon of the aforementioned brand.

“12 orë në Venecia. O Zoti im, nuk mund ta përshkruaj ndjenjën që kam kur shoh veten në këto billborde të mëdha. Gjithçka që më duhet të them është se puna e vështirë shpërblehet, por duhet të jesh shumë me fat për të kapur momentin”, u shpreh Marashi.

 

Kujtojmë se Oriola Marashi është përfshirë në familjen e markës së famshme “Guess” prej pak vitesh. Ajo ka marrë pjesë në sfilatat më të rëndësishme të “Guess” dhe ka zbuluar si arriti të nënshkruante një kontratë me të.

 

"Si u bëre pjesë e familjes së ‘Guess’?”, e ka pyetur gjatë një interviste virtuale.

"Many such questions. Paul Marciano the host of 'Guess' discovered me on March 18, 2019! And that day was my birthday. I had booked to go to Lugano 1 month later and since then I have been working almost every month! When I went to 'Guess' I was not well emotionally and psychologically and they again supported me and helped me move forward and be where I am now doing what I want for myself, for my family, for the people I love and support me !", Oriola said. /CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga