LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Two more days from the Beer Festival/ The sketch is published, how the areas will be divided for the public

2022-08-15 11:11:00, Lifestyle CNA

Two more days from the Beer Festival/ The sketch is published, how the areas

Two more days separate us from the Beer Festival that will take place in the city of Korça.

Even this year, a large number of citizens are expected to participate. Many citizens from different cities of the country choose to go to Korça to enjoy the magical nights that the Beer Festival offers.

Not only from within the country, but also hundreds of immigrants join this grand celebration.

It is learned that on August 17, special guests to ignite the atmosphere in the beautiful city of Korça will be the rapper Capital T, a woman very dear to the public West Side Family, Lore, the famous DJ Vin Veli.

Festa do të hapet në orën 20:00 dhe qytetarët do të kenë mundësinë të argëtohen me këngëtarët më të dashur për publikun.

Risia e këtij viti në Festën e Birrës është edhe zona me rezervime.

Kjo zonë është e pozicionuar përballë skenës, e kufizuar nga pjesa tjetër e sheshit, me hyrje dhe dalje të dedikuara.

150 tavolina në zonën me rezervime janë në dispozicion për këdo që dëshiron një vend të zgjedhur në festë, komoditet dhe shërbim në tavolinë.

Tavolinën mund ta rezervosh fare thjesht duke hyrë në faqen www.festaebirres.com ku gjen dhe të gjitha sqarimet dhe vlerat e pagesës për rezervim sipas ditëve, ose mund të kontaktoni në numrin e telefonit 0695541654.

Pagesa që shkon për rezervimin e tavolinës konsumohet e gjitha pije, ushqim nga personat në të, pra tavolina është FALAS.

For those who do not want to reserve a table, all the party space other than the reservation area is free and does not require advance reservation. /CNA.al

 

Two more days from the Beer Festival/ The sketch is published, how the areas

 

20:25 Lifestyle

Foto - Sot një

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një nga vajza...

Lajmet e fundit nga